- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
66AK2H14,12,06.pdf66AK2H12AXAAW2 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - 66AK2H12AXAAW2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - 66AK2H12AXAAW2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - I / O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |
| Napięcie - Rdzeń | Variable |
| Rodzaj | DSP+ARM® |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1517-FCBGA (40x40) |
| Seria | 66AK2Hx KeyStone Multicore |
| Package / Case | 1517-BBGA, FCBGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C (TC) |
| On-Chip RAM | 12.75MB |
| Pamięć nieulotna | ROM (384kB) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 |
| Częstotliwość zegara | 1.2GHz |
| Podstawowy numer produktu | 66AK2 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A002A1 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments 66AK2H12AXAAW2.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 66AK2H12AAAWA24 | 66AK2H12AAAW2 | 66AK2H12AAAW24 | 66AK2H12BXAAW2 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Berło | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 66AK2H12AXAAW2 PDF i dokumentację Texas Instruments dla 66AK2H12AXAAW2 - Texas Instruments.
66AK2H06DAAWA24Texas Instruments66AK2H06DAAWA24
66AK2H12AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12AAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12BXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H06DXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC FCBGA
66AK2H12BAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H12DAAWA24Texas Instruments66AK2H12DAAWA24
66AK2H12AAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12DAAWA2Texas Instruments66AK2H12DAAWA2
66AK2H06DAAW2Texas Instruments
66AK2H12BAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H06DAAW24Texas Instruments66AK2H06DAAW24
66AK2H12DAAW24Texas Instruments66AK2H12DAAW24
66AK2H12DAAW2Texas Instruments66AK2H12DAAW2
66AK2H12BAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H12AAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H06DAAWA2Texas Instruments66AK2H06DAAWA2
66AK2H12BAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.