- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCA.0S.304.CLLK62 Specyfikacje techniczne
LEMO - PCA.0S.304.CLLK62 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do LEMO - PCA.0S.304.CLLK62
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | Shielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 304 |
| Materiał powłoki | Brass |
| Wykończenie powłoki | Chrome |
| Seria | 0S |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | Keyed |
| temperatura robocza | -55°C ~ 250°C |
| Liczba biegunów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP50 - Dust Protected |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 7A |
| Materiał styków | Brass, Bronze |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Receptacle, Female Sockets and Male Pins |
| Kolor | Silver |
| Otwarcie kablowa | 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm) |
| Podstawowy numer produktu | PCA.0S |
| Materiał Backshell, poszycie | Brass, Chrome |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak LEMO PCA.0S.304.CLLK62.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PCA.0S.304.CLLK62Z | PCA.0S.304.CLLK66 | PCA.0S.304.CLLK68 | PCA.0S.304.CLLK52Z |
| Producent | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Rozmiar osłony - Insert | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Materiał podstawowy | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Materiał Backshell, poszycie | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony, MIL | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Orientacja | - | - | - | - |
| element mocowania | - | - | - | - |
| Otwarcie kablowa | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Wykończenie powłoki | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wstaw materiał | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiał powłoki | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych PCA.0S.304.CLLK62 PDF i dokumentację LEMO dla PCA.0S.304.CLLK62 - LEMO.
PCA.0S.304.CLLL37LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL22LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC42ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL27ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK57ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK62ZLEMOLSR 4C CHR 6.2MM K BR FREE REC
PCA.0S.304.CLLK52LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK57LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL32LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL22ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK47LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK52ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK68LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC42LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC44ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLL27LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK66LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.