- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Audio/Video Catalog.pdfFFA.0A.250.NTAC29Z Specyfikacje techniczne
LEMO - FFA.0A.250.NTAC29Z Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do LEMO - FFA.0A.250.NTAC29Z
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| Zakończenie Osłony | Clamp |
| Seria | 0A |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 250°C |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Cykle krycia | 1000 |
| Insertion Loss | - |
| Stopień ochrony | IP50 - Dust Protected |
| zawiera | - |
| Impedancja | 50Ohm |
| Kolor obudowy | Silver |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Częstotliwość - Max | 3.4 GHz |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Materiał dielektryka | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Contact Termination | Solder |
| Typ złącza | Plug, Male Pin |
| Style Connector | Coaxial |
| Platerowanie kontaktu centralnego | Gold |
| Środkowy materiał styku | Brass |
| Grupa Cable | - |
| Body Material | Brass |
| Wykończenie ciała | Nickel |
| Podstawowy numer produktu | FFA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4010 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak LEMO FFA.0A.250.NTAC29Z.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FFA.0A.250.NTAC29 | FFA.0A.250.CTAC29Z | FFA.0A.275.NTAC29Z | FFA.0A.275.NTAC27Z |
| Producent | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Środkowy materiał styku | - | - | - | - |
| Zakończenie Osłony | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Max | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| zawiera | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Body Material | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kolor obudowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Style Connector | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Platerowanie kontaktu centralnego | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - | - | - | - |
| element mocowania | - | - | - | - |
| Cykle krycia | - | - | - | - |
| Wykończenie ciała | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Grupa Cable | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Contact Termination | - | - | - | - |
| Impedancja | - | - | - | - |
| Materiał dielektryka | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych FFA.0A.250.NTAC29Z PDF i dokumentację LEMO dla FFA.0A.250.NTAC29Z - LEMO.
FFA.0A.250.NTAC29LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.275.NTAC52ZLEMOCircular Metal
FFA.0A.275.NTAC40LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.05.403.ZLA2LEMOCONN PIN GOLD CRIMP
FFA.0A.275.NTAC47LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.275.FTAC40LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.250.CTAC29LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.250.CTAC27LEMOCONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
FFA.0A.275.NTAC29ZLEMOCircular Metal
FFA.0A.250.CTAC29ZLEMOCONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
FFA.0A.275.NTAK66LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.250.CTAC27ZLEMOCONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
FFA.0A.275.NTAK62LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.250.CTAC52LEMOCircular Metal
FFA.0A.275.NTAC27ZLEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.275.NTAC27LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.0A.250.FTAC47LEMOCONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
FFA.05.403.ZLA1LEMOCONN PIN GOLD CRIMPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.