- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
BD25KA5FP-E2 Whisker Info.pdfArkusz danych HTML
TO252-3 Taping Spec.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.222 | $1.22 |
| 10+ | $1.191 | $11.91 |
| 30+ | $1.17 | $35.10 |
| 100+ | $1.149 | $114.90 |
BD25KA5FP-E2 Specyfikacje techniczne
Rohm Semiconductor - BD25KA5FP-E2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Rohm Semiconductor - BD25KA5FP-E2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | LAPIS Technology |
| Spadek napięcia (Max) | 0.2V @ 200mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-252 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Soft Start |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 50dB (120Hz) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa (Max) | 550 µA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 550 µA |
| Obecny - Wyjście | 500mA |
| Funkcje sterowania | - |
| Podstawowy numer produktu | BD25KA5 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Rohm Semiconductor BD25KA5FP-E2.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BD25KA5WFP-E2 | BD25KA5WF-E2 | BD25IA5MEFJ-ME2 | BD25IA5WEFJ-E2 |
| Producent | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkcje sterowania | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Spadek napięcia (Max) | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Seria | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ilość Regulatorów | - | - | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Funkcje ochronne | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych BD25KA5FP-E2 PDF i dokumentację Rohm Semiconductor dla BD25KA5FP-E2 - Rohm Semiconductor.
BD260-16STMicroelectronics
BD2610GW A2Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.