- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusz danych HTML
MLCC Capacitor Datasheet.pdfInformacje o środowisku
Environmental Status Syfer.pdf1812J5000332JXR Specyfikacje techniczne
Knowles Syfer - 1812J5000332JXR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Knowles Syfer - 1812J5000332JXR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Napięcie - znamionowe | 500V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.098' (2.50mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 3300 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1812J |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Knowles Syfer 1812J5000332JXR.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 1812J5000332JXR | VE-24B-EU-S |
| Producent | Knowles Syfer | Vicor Corporation |
| Aplikacje | General Purpose | ITE (Commercial) |
| cechy | - | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) | Full Brick |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Tolerancja | ±5% | - |
| Podstawowy numer produktu | 1812J | VE-24B |
| Grubość (maks) | 0.098' (2.50mm) | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | X7R | - |
| oceny | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) | 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm) |
| Napięcie - znamionowe | 500V | - |
| Seria | - | VE-200™ (200W) |
| Współczynnik awaryjności | - | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C | -10°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC | Through Hole |
| Lead Style | - | - |
| Główny odstęp | - | - |
| Pojemność | 3300 pF | - |
Pobierz arkusze danych 1812J5000332JXR PDF i dokumentację Knowles Syfer dla 1812J5000332JXR - Knowles Syfer.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.