- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
KEM_LF0024_SSB11V-R-11H-R.pdf.pdfArkusz danych HTML
SSB11(V,H)-R Series.pdfInne powiązane dokumenty
SSB11V-R17043.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.835 | $0.84 |
| 200+ | $0.324 | $64.80 |
| 600+ | $0.313 | $187.80 |
| 1200+ | $0.306 | $367.20 |
SSB11V-R17043 Specyfikacje techniczne
KEMET - SSB11V-R17043 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do KEMET - SSB11V-R17043
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 250V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm) |
| Seria | SS |
| oceny | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -25°C ~ 130°C |
| Liczba linii | 2 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | 4.3 mH @ 1 kHz |
| Wysokość (max) | 1.028" (26.10mm) |
| Rodzaj filtra | Power Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 180mOhm |
| Karta Grubość (mm) | 1.7A |
| Podstawowy numer produktu | SSB11V |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.4065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak KEMET SSB11V-R17043.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SSB11H-R17043 | SSB11V-R15060 | SSB11V-R13090 | SSB11H-R13090 |
| Producent | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych SSB11V-R17043 PDF i dokumentację KEMET dla SSB11V-R17043 - KEMET.
SSB0218LR5L3 Narda-MITEQMIXER
SSB22GTE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
SSB12RGTE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
SSB22RGTE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
SSB140170U60L3 Narda-MITEQMIXER
SSB-LX2755YDLumex, Inc.
SSB12GTE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
SSB22RTE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH SLIDE DPDT 100MA 30V
SSB-WM-N02-HSILICONWA
SSB-WM-N02SILICONWA
SSB1030-120VAIFN/ATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.