- Bran***Lewis
- 2026/05/11
noty aplikacyjne
EV Pump, METCOM Inductors Appl Notes.pdfInne powiązane dokumenty
MPXV1D1235L2R2.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.795 | $0.80 |
| 200+ | $0.308 | $61.60 |
| 500+ | $0.297 | $148.50 |
| 1000+ | $0.292 | $292.00 |
MPXV1D1235L2R2 Specyfikacje techniczne
KEMET - MPXV1D1235L2R2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do KEMET - MPXV1D1235L2R2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.520" L x 0.492" W (13.20mm x 12.50mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | MPXV |
| oceny | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Metal Composite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 2.2 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 21MHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 8.4mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15.2 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 23A |
| Podstawowy numer produktu | MPXV1D1235 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak KEMET MPXV1D1235L2R2.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MPXV1D1235LR22 | MPXV1D1235L1R5 | MPXV1D1235LR15 | MPXV1D1235L6R8 |
| Producent | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych MPXV1D1235L2R2 PDF i dokumentację KEMET dla MPXV1D1235L2R2 - KEMET.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.