- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
HiQ CBR Series Datasheet.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfInne powiązane dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.114 | $0.11 |
CBR06C240J5GAC Specyfikacje techniczne
KEMET - CBR06C240J5GAC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do KEMET - CBR06C240J5GAC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.034' (0.87mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | CBR-SMD RF C0G |
| oceny | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 24 pF |
| Podstawowy numer produktu | CBR06C |
| Aplikacje | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak KEMET CBR06C240J5GAC.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CBR06C240JAGAC | CBR06C240G5GAC | CBR06C240F5GAC | CBR06C240J1GAC |
| Producent | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| oceny | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych CBR06C240J5GAC PDF i dokumentację KEMET dla CBR06C240J5GAC - KEMET.
CBR06C249C5GACKEMETCAP CER 0603
CBR06C239C5GACKEMETCAP CER 0603
CBR06C249B1GACKEMETCAP CER 0603
CBR06C249C1GACKEMETCAP CER 0603
CBR06C249AAGACKEMETCAP CER 0603
CBR06C249CAGACKEMETCAP CER 0603
CBR06C239C1GACKEMETCAP CER 0603
CBR06C249A5GACKEMETCAP CER 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.