- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
X7R Dielectric, 6.3-250 VDC.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.146 | $0.15 |
C0603C334J4RACTU Specyfikacje techniczne
KEMET - C0603C334J4RACTU Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do KEMET - C0603C334J4RACTU
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Napięcie - znamionowe | 16V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.90mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | C |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Inne nazwy | 399-7338-2 C0603C334J4RAC C0603C334J4RAC7867 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 44 Weeks |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| szczegółowy opis | 0.33µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Pojemność | 0.33µF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak KEMET C0603C334J4RACTU.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C0603C334J4RALTU | C0603C334J9RACTU | C0603C334J4RACAUTO | C0603C334J8RALTU |
| Producent | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych C0603C334J4RACTU PDF i dokumentację KEMET dla C0603C334J4RACTU - KEMET.
C0603C334J4RACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C334K4RAC7411KEMETCAP CER 0603
C0603C334J4RALTUKEMETCAP CER 0603
C0603C333M5REC7411KEMETCAP CER 0603
C0603C334J4RAC7411KEMETCAP CER 0603
C0603C334J8RALTUKEMETCAP CER 0603
C0603C334J9RACTUKEMETCAP CER 0603
C0603C334K4RAC3190KEMETCAP CER 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.