- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
R1524x Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.666 | $0.67 |
| 200+ | $0.258 | $51.60 |
| 500+ | $0.249 | $124.50 |
| 1000+ | $0.245 | $245.00 |
R1524S055B-E2-KE Specyfikacje techniczne
Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Spadek napięcia (Max) | 1.2V @ 200mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 5.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 36V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 6-HSOP-J |
| Seria | R1524x |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Package / Case | 6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| PSRR | - |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 6.8 µA |
| Obecny - Wyjście | 200mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
| Podstawowy numer produktu | R1524 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Nisshinbo Micro Devices Inc. R1524S055B-E2-KE.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | R1524S050B-E2-KE | R1524S075B-E2-KE | R1524S085B-E2-FE | R1524S080B-E2-KE |
| Producent | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| PSRR | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spadek napięcia (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkcje sterowania | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Funkcje ochronne | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ilość Regulatorów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych R1524S055B-E2-KE PDF i dokumentację Nisshinbo Micro Devices Inc. dla R1524S055B-E2-KE - Nisshinbo Micro Devices Inc..
R1524S050B-E2RICOH
R1524S050B-KERICOH
R1524S050B-E2-AERICOHTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.