- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $229.53 | $229.53 |
| 198+ | $91.58 | $18,132.84 |
| 498+ | $88.52 | $44,082.96 |
| 1002+ | $87.01 | $87,184.02 |
M0955LC250 Specyfikacje techniczne
IXYS - M0955LC250 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do IXYS - M0955LC250
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | IXYS Corporation |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 2.07 V @ 1900 A |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 2500 V |
| Technologia | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet | W4 |
| Prędkość | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Seria | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | 3.4 µs |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | DO-200AB, B-PUK |
| Pakiet | Box |
| Temperatura pracy - złącze | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Clamp On |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 50 mA @ 2500 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | 955A |
| Pojemność @ VR F | - |
| Podstawowy numer produktu | M0955 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak IXYS M0955LC250.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M0955LC250 | M0955JK250 | M0955LC200 | M097200 |
| Producent | IXYS | IXYS | IXYS | Nibco |
| Pakiet | Box | Box | Box | - |
| Pojemność @ VR F | - | - | - | - |
| Technologia | Standard | Standard | Standard | - |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 2500 V | 2500 V | 2000 V | - |
| Package / Case | DO-200AB, B-PUK | DO-200AB, B-PUK | DO-200AB, B-PUK | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 50 mA @ 2500 V | - | 50 mA @ 2000 V | - |
| Rodzaj mocowania | Clamp On | Clamp On | Clamp On | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | 3.4 µs | 3.4 µs | 3.4 µs | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 2.07 V @ 1900 A | 1.44 V @ 1000 A | 2.07 V @ 1900 A | - |
| Prędkość | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | W4 | W113 | W4 | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | 955A | 1105A | 955A | - |
| Temperatura pracy - złącze | -40°C ~ 125°C | - | -40°C ~ 125°C | - |
| Podstawowy numer produktu | M0955 | M0955 | M0955 | - |
M0955LC200IXYSDIODE GEN PURP 2KV 955A W4
M0955JK250IXYSDIODE GEN PURP 2.5KV 1105A W113
M0914LC240WESTCODEIGBT Module
M0930M3UBIQ
M0979R00012INF
M0955LC220WESTCODEIGBT Module
M099450Nibco4711R 1X1X3/4 SXSXS TEE CPVC CTS
M09712MITSUBISHIIGBT Module
M098550Nibco4711R 3/4X3/4X1/2 SXSXS TEE CPVC
M097200Nibco4711 1/2 SXSXS TEE CPVC CTS
M098850Nibco4711R 3/4X1/2X3/4 SXSXS TEE CPVC
M0914LC220WESTCODEIGBT Module
M098400Nibco4711 3/4 SXSXS TEE CPVC CTS
M099300Nibco4711 1 SXSXS TEE CPVC CTS
M0914LC250WESTCODEIGBT Module
M098900Nibco4711R 3/4X1/2X1/2 SXSXS TEE CPVC
M0955LC240WESTCODEIGBT Module
M093B1MOTOROLATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.