- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
CPC1596 Datasheet.pdfArkusz danych HTML
CPC1596 Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.596 | $3.60 |
| 10+ | $3.135 | $31.35 |
| 30+ | $2.861 | $85.83 |
| 100+ | $2.584 | $258.40 |
| 500+ | $2.456 | $1,228.00 |
| 1000+ | $2.399 | $2,399.00 |
CPC1596GS Specyfikacje techniczne
IXYS Integrated Circuits Division - CPC1596GS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do IXYS Integrated Circuits Division - CPC1596GS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | IXYS Integrated Circuits Division |
| Napięcie - zasilanie wyjściowe | 15V ~ 570V |
| Napięcie - Izolacja | 3750Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.4V |
| Technologia | Optical Coupling |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SMD |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | - |
| Zniekształcenia szerokości impulsu (maks.) | - |
| Opóźnienie propagacji tpLH / tpHL (maks.) | - |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 110°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Obecny - Szczytowa wydajność | 1A |
| High Output, Niska - Bieżąca | 1A, 1A |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 10 mA |
| Współczynnik przejściowy (min) | - |
| Podstawowy numer produktu | CPC1596 |
| Agencja zatwierdzająca | CSA, UL |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak IXYS Integrated Circuits Division CPC1596GS.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CPC1596GSTR | CPC1596G | CPC1590P | CPC1590PTR |
| Producent | IXYS Integrated Circuits Division | IXYS Integrated Circuits Division | IXYS Integrated Circuits Division | IXYS Integrated Circuits Division |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obecny - Szczytowa wydajność | - | - | - | - |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | - | - | - | - |
| Napięcie - Izolacja | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Zniekształcenia szerokości impulsu (maks.) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - zasilanie wyjściowe | - | - | - | - |
| Opóźnienie propagacji tpLH / tpHL (maks.) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | - | - | - | - |
| High Output, Niska - Bieżąca | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Liczba kanałów | - | - | - | - |
| Współczynnik przejściowy (min) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CPC1596GS PDF i dokumentację IXYS Integrated Circuits Division dla CPC1596GS - IXYS Integrated Circuits Division.
CPC1563GSTRIXYS Integrated Circuits DivisionSSR RELAY SPST-NO 120MA 0-600V
CPC1593GSTRIXYS Integrated Circuits DivisionSSR RELAY SPST-NO 120MA 0-600VTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.