- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
IPD20 SERIES CLASS I.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $13.245 | $13.25 |
IPD2024-760 Specyfikacje techniczne
Inventus Power - IPD2024-760 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Inventus Power - IPD2024-760
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | ICCNexergy (Inventus Power) |
| Waga | 0.353 lb (160.12 g) |
| Napięcie - Wyjście | 24V |
| Napięcie - Wejście | 85 ~ 264 VAC |
| Rozmiar / Wymiar | 3.53" L x 1.92" W x 0.99" H (89.6mm x 48.8mm x 25.2mm) |
| Seria | IPD20 (20W) |
| Region Wykorzystywane | North America |
| Moc (W) | 19 W |
| Polaryzacja | Positive Center |
| Pakiet | Box |
| Złącze wyjściowe | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 60°C |
| Brak poboru mocy obciążenia | 100mW (Max) |
| Typ wejścia | Cord (Sold Separately) |
| Złącze wejściowe | IEC 320-C6 |
| Formularz | Desktop (Class I) |
| Wydajność | Level VI |
| Obecny - Wyjście (Max) | 800mA |
| Długość przewodu | 48" (1.22m) |
| Podstawowy numer produktu | IPD2024 |
| Agencja zatwierdzająca | CB, CE, cTUVus |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Inventus Power IPD2024-760.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IPD2024-760 | IPD2012-760S | IPD2024-760S | IPD2012-760 |
| Producent | Inventus Power | Inventus Power | Inventus Power | Inventus Power |
| Aplikacje | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) |
| Złącze wejściowe | IEC 320-C6 | IEC 320-C6 | IEC 320-C6 | IEC 320-C6 |
| Seria | IPD20 (20W) | IPD20 (20W) | IPD20 (20W) | IPD20 (20W) |
| Brak poboru mocy obciążenia | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) |
| Agencja zatwierdzająca | CB, CE, cTUVus | CE, cTUVus | CE, cTUVus | CB, CE, cTUVus |
| Wydajność | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| Złącze wyjściowe | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Region Wykorzystywane | North America | North America | North America | North America |
| Obecny - Wyjście (Max) | 800mA | 1.6A | 800mA | 1.6A |
| Formularz | Desktop (Class I) | Desktop (Class I) | Desktop (Class I) | Desktop (Class I) |
| Podstawowy numer produktu | IPD2024 | IPD2012 | IPD2024 | IPD2012 |
| Typ wejścia | Cord (Sold Separately) | Cord (Sold Separately) | Cord (Sold Separately) | Cord (Sold Separately) |
| Polaryzacja | Positive Center | Positive Center | Positive Center | Positive Center |
| temperatura robocza | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C |
| Napięcie - Wejście | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Waga | 0.353 lb (160.12 g) | 0.35 lb (160 g) | 0.35 lb (160 g) | 0.353 lb (160.12 g) |
| Pakiet | Box | Box | Box | Box |
| Rozmiar / Wymiar | 3.53" L x 1.92" W x 0.99" H (89.6mm x 48.8mm x 25.2mm) | 3.53" L x 1.92" W x 0.99" H (89.6mm x 48.8mm x 25.2mm) | 3.53" L x 1.92" W x 0.99" H (89.6mm x 48.8mm x 25.2mm) | 3.53" L x 1.92" W x 0.99" H (89.6mm x 48.8mm x 25.2mm) |
| Długość przewodu | 48" (1.22m) | 48" (1.22m) | 48" (1.22m) | 48" (1.22m) |
| Moc (W) | 19 W | 19 W | 19 W | 19 W |
| Napięcie - Wyjście | 24V | 12V | 24V | 12V |
Pobierz arkusze danych IPD2024-760 PDF i dokumentację Inventus Power dla IPD2024-760 - Inventus Power.
IPD20N03L/PCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD20N03LGCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD20N03BLCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD20N06LCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD200N15N3G MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD200N15N3GCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD20N03L MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPD19DP10NMInfineon
IPD20N03L PCypress Semiconductor (Infineon Technologies)Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.