- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
HSC Series Datasheet~.pdfStrona katalogowa producenta
Pressure Sensors Line Guide.pdfHSCMNNN015PDAA3 Specyfikacje techniczne
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - HSCMNNN015PDAA3 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Honeywell Sensing and Productivity Solutions - HSCMNNN015PDAA3
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 3.6V |
| Termination Style | J Lead |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SMD |
| Seria | TruStability® HSC |
| Pressure Type | Differential |
| Styl portów | No Port |
| Port Rozmiar | - |
| Package / Case | 8-SMD, J-Lead |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ wyjścia | Analog Voltage |
| Wydajność | 0.33 V ~ 2.97 V |
| temperatura robocza | -20°C ~ 85°C |
| Ciśnienie robocze | ±15PSI (±103.42kPa) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Maksymalne ciśnienie | ±60PSI (±413.69kPa) |
| cechy | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Podstawowy numer produktu | HSCMNNN |
| Aplikacje | Board Mount |
| Precyzja | ±0.25% |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Honeywell Sensing and Productivity Solutions HSCMNNN015PDAA3.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HSCMNNN015PASA3 | HSCMNNN015PA2A3 | HSCMNNN015PAAA3 | HSCMNNN015PA7A3 |
| Producent | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Styl portów | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Pressure Type | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Precyzja | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Port Rozmiar | - | - | - | - |
| Ciśnienie robocze | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Maksymalne ciśnienie | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych HSCMNNN015PDAA3 PDF i dokumentację Honeywell Sensing and Productivity Solutions dla HSCMNNN015PDAA3 - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
HSCMNNN006BASA3THoneywell Sensing and Productivity SolutionsTRUSTABILITY PRESSURE SENSORTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.