- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusz danych HTML
PPT/PPT2 Comparison Summary.pdf Pressure Transducers, Barometers Catalog.pdf PPT2 Next Gen Datasheet.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfInstrukcje
PPT2 Series User Manual.pdfPPT2-0001GKW2VS Specyfikacje techniczne
Honeywell Aerospace - PPT2-0001GKW2VS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Honeywell Aerospace - PPT2-0001GKW2VS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Honeywell Aerospace |
| Napięcie - Dostawa | 6V ~ 34V |
| Termination Style | Connector |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Seria | PPT2 |
| Pressure Type | Vented Gauge |
| Styl portów | Barbed, Threaded |
| Port Rozmiar | Male - 1/8' (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13' (3.18mm) Tube |
| Package / Case | Module Cube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| Typ wyjścia | Analog, RS-232 |
| Wydajność | 0 V ~ 5 V |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ciśnienie robocze | 1PSI (6.89kPa) |
| Maksymalne ciśnienie | 3PSI (20.68kPa) |
| cechy | - |
| Aplikacje | Industrial Automation |
| Precyzja | ±0.0375% |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Honeywell Aerospace PPT2-0001GKW2VS.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PPT2-0001GKW5VS | PPT2-0001GKW2VE | PPT2-0001GKK2VS | PPT2-0001GKX2VS |
| Producent | Honeywell Aerospace | Honeywell Aerospace | Honeywell Aerospace | Honeywell Aerospace |
| Ciśnienie robocze | - | - | - | - |
| Styl portów | - | - | - | - |
| Pressure Type | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Port Rozmiar | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Precyzja | - | - | - | - |
| Maksymalne ciśnienie | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych PPT2-0001GKW2VS PDF i dokumentację Honeywell Aerospace dla PPT2-0001GKW2VS - Honeywell Aerospace.
PPT2-0001GRF5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKK5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GKK2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GKX2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GRF2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GKR2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GKW5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GKX2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKK2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKR5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GKX5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0001GKK5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKW5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GRF2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKR2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKX5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKW2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 1PSIG
PPT2-0001GKR5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 1PSIGTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.