- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN przestarzałe/ eol
Mult Devs - End of Life 08/DEC/2020.pdfArkusz danych HTML
FH28 Series Datasheet.pdfFH28-50S-0.5SH(39) Specyfikacje techniczne
Hirose Electric Co Ltd - FH28-50S-0.5SH(39) Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Hirose Electric Co Ltd - FH28-50S-0.5SH(39)
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Hirose |
| napięcie znamionowe | 50V |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | FH28 |
| Smoła | 0.020" (0.50mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba biegunów | 50 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Right Angle |
| Cykle krycia | - |
| Materiał Palność ocena | - |
| Blokowanie funkcji | Rotary Lock |
| Materiał obudowy | - |
| Kolor obudowy | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość nad forum | 0.100" (2.54mm) |
| Typ płaskiego typu Flex | FFC, FPC |
| cechy | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| FFC, FCB Grubość | 0.30mm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 0.5A |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | - |
| Typ złącza / styków | Contacts, Bottom |
| Typ kabla End | Tabbed |
| Podstawowy numer produktu | FH28 |
| siłownik Materiał | - |
| siłownik Kolor | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Hirose Electric Co Ltd FH28-50S-0.5SH(39).
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FH28-50S-0.5SH(98) | FH28-55S-0.5SH(98) | FH28-50(41)S-0.5SH(05) | FH28-50S-0.5SH(05) |
| Producent | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| siłownik Materiał | - | - | - | - |
| Typ złącza / styków | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Typ płaskiego typu Flex | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Cykle krycia | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| FFC, FCB Grubość | - | - | - | - |
| Blokowanie funkcji | - | - | - | - |
| Kolor obudowy | - | - | - | - |
| siłownik Kolor | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ kabla End | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zakończenie | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych FH28-50S-0.5SH(39) PDF i dokumentację Hirose Electric Co Ltd dla FH28-50S-0.5SH(39) - Hirose Electric Co Ltd.
FH28-60(30)SB-1SH(11)Hirose Electric Co LtdCONN FPC BOTTOM 60POS 1MM R/A
FH28-55S-0.5SH(06)Hirose
FH28-55S-0.5SH(60)Hirose Electric Co LtdCONN FFC FPC 0.5MM SMD
FH28-50(41)S-0.5SH(05)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH28-60(30)SB-1SH(05)Hirose Electric Co LtdCONN FPC BOTTOM 60POS 1MM R/A
FH28-45S-0.5SH(05)Hirose Electric Co LtdCONN FFC BOTTOM 45POS 0.5MM R/A
FH28-50(42)S-0.5SH(05)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
FH28-50S-0.5SHHRSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.