- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.796 | $0.80 |
| 10+ | $0.674 | $6.74 |
| 30+ | $0.607 | $18.21 |
| 100+ | $0.531 | $53.10 |
| 500+ | $0.498 | $249.00 |
| 1000+ | $0.482 | $482.00 |
DF12NC(3.0)-80DP-0.5V(51) Specyfikacje techniczne
Hirose Electric Co Ltd - DF12NC(3.0)-80DP-0.5V(51) Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Hirose Electric Co Ltd - DF12NC(3.0)-80DP-0.5V(51)
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Hirose |
| Seria | DF12 |
| Smoła | 0.020" (0.50mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 80 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 3mm |
| Wysokość nad forum | 0.091" (2.30mm) |
| cechy | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 8.00µin (0.203µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Header, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | DF12N |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Hirose Electric Co Ltd DF12NC(3.0)-80DP-0.5V(51).
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DF12NC(3.0)-50DP-0.5V(51) | DF12NC(3.0)-40DP-0.5V(51) | DF12NC(3.0)-60DP-0.5V(51) | DF12NC(3.0)-80DS-0.5V(51) |
| Producent | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
DF12NC(3.5)-30DP-0.5V(51)Hirose Electric Co LtdCONN HDR 30POS SMD GOLD
DF12NC(3.0)-80DS-0.5V(51)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 80POS SMD GOLD
DF12NC(3.5)-36DP-0.5V(51)Hirose Electric Co LtdCONN HDR 36POS SMD GOLD
DF12NC(3.0)-36DS-0.5V(51)Hirose Electric Co LtdCONN RCPT 36POS SMD GOLD
DF12NC(3.0)-36DP-0.5V(51)Hirose Electric Co LtdCONN HDR 36POS SMD GOLD
DF12NC(3.0)-50DP-0.5V(96)Hirose Electric Co LtdCONN HDR 50POS SMD GOLD
DF12NC(3.5)-60DP-0.5V(51)Hirose Electric Co LtdCONN HDR 60POS SMD GOLD
DF12NC(3.5)-50DP-0.5V(96)Hirose Electric Co LtdCONN HDR 50POS SMD GOLDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.