- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Montaż/pochodzenie PCN
Plant Transfer 02/Mar/2018.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.187 | $0.19 |
| 200+ | $0.075 | $15.00 |
| 500+ | $0.072 | $36.00 |
| 1000+ | $0.071 | $71.00 |
203JM1A Specyfikacje techniczne
Littelfuse Inc. - 203JM1A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Littelfuse Inc. - 203JM1A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Littelfuse |
| Seria | - |
| Odporność na Ohm @ 25 ° C | 20k |
| Tolerancja rezystancji | ±1°C |
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 300°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Drut Ołowiany | 1.00' (25.40mm) |
| B25 / 85 | - |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 100 | - |
| B0 / 50 | 3892K |
| B Wartość Tolerancja | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Littelfuse Inc. 203JM1A.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 203JL1A | 203JG1F | 203JG1K | 203JG1J |
| Producent | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| B Wartość Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| B25 / 100 | - | - | - | - |
| B25 / 85 | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Długość - Drut Ołowiany | - | - | - | - |
| Tolerancja rezystancji | - | - | - | - |
| B25 / 75 | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Odporność na Ohm @ 25 ° C | - | - | - | - |
| B0 / 50 | - | - | - | - |
| B25 / 50 | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 203JM1A PDF i dokumentację Littelfuse Inc. dla 203JM1A - Littelfuse Inc..
203M008-19C05-12TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M008-19B04-12TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M010-19B03TE Connectivity Raychem Cable ProtectionCONN BCK ADPT SZ10-10SL 5/8-24
203M008-19B05-12TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M010-19B04TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN BCK ADPT SZ10-10SL 5/8-24
203M008-19B04TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M010-19A05TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BCK ADPT SZ10-10SL 5/8-24
203M008-19B03TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203G120TBT018N/A
203DNQ080IRIGBT ModuleTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.