- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdf0473003.MRT1 Specyfikacje techniczne
Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Littelfuse |
| Napięcie znamionowe - DC | 125V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) |
| Seria | PICO® II 473 |
| Czas odpowiedzi | Slow |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | Axial |
| Inne nazwy | 0473003.MRT1- 0473003MRT1 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t | 21 |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Typ bezpiecznika | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Odporność na zimno DC | 0.038 Ohms |
| Aktualna ocena | 3A |
| Kolor | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | 50A |
| Zatwierdzenia | CSA, PSE, UR |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Hamlin / Littelfuse 0473003.MRT1.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0473003.MRT1HF | 0473003.MRT1L | 0473003.YRT1 | 0473003.MAT1L |
| Producent | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ bezpiecznika | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Temperatura topnienia I²t | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Odporność na zimno DC | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Czas odpowiedzi | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Zatwierdzenia | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktualna ocena | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 0473003.MRT1 PDF i dokumentację Hamlin / Littelfuse dla 0473003.MRT1 - Hamlin / Littelfuse.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.