- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.562 | $1.56 |
| 189+ | $0.623 | $117.75 |
| 513+ | $0.602 | $308.83 |
| 999+ | $0.593 | $592.41 |
78B03 Specyfikacje techniczne
Grayhill Inc. - 78B03 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Grayhill Inc. - 78B03
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Grayhill, Inc. |
| Zmywalny | No |
| napięcie znamionowe | 30VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Seria | 78 |
| Smoła | 0.100' (2.54mm), Full |
| Pakiet | Bag |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Trwałość mechaniczna | 2,000 Cycles |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość | 0.380' (9.65mm) |
| Wysokość nad forum | 0.315' (8.00mm) |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 2,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 150mA |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kontakt Finish | Gold |
| Obwód | SPST |
| Body Material | Thermoplastic |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Slide (Standard) |
| Poziom siłownik | Raised |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Grayhill Inc. 78B03.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 78B03ST | 78B03T | 78B03S | 78B03SRAT |
| Producent | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Body Material | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| Zmywalny | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Obwód | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Trwałość mechaniczna | - | - | - | - |
| Poziom siłownik | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Długość | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
78B02RATGrayhill Inc.SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
78B03RATGrayhill Inc.SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
78B04RATGrayhill Inc.SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
78B03SRATGrayhill Inc.SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30VTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.