- Jess***Jones
- 2026/04/17
50CPT36-01B04S Specyfikacje techniczne
Grayhill Inc. - 50CPT36-01B04S Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Grayhill Inc. - 50CPT36-01B04S
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Grayhill, Inc. |
| Napięcie znamionowe - DC | 28 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 115 V |
| Termination Style | PC Pin |
| Seria | 50 |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba Polaków na pokład | 1 |
| Ilość Talii | 1 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Through Hole |
| Indeks Zatrzymuje się | Fixed |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| cechy | Process Sealed |
| Głębia za panelem | 14.63mm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 150mA (AC), 200mA (DC) |
| Kontakt Timing | Shorting (MBB) |
| Materiał styków | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Obwód w Talii | SP4T |
| Podstawowy numer produktu | 50CPT36 |
| Kąt Rzut | 36° |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Flatted (3.17mm Dia) |
| Długość siłownika | 9.53mm |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Grayhill Inc. 50CPT36-01B04S.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 50CPT36-01B04N | 50CPT36-01B05S | 50CPT36-01B03S | 50CPT36-01B02S |
| Producent | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba Polaków na pokład | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obwód w Talii | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Ilość Talii | - | - | - | - |
| Indeks Zatrzymuje się | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kąt Rzut | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Timing | - | - | - | - |
| Głębia za panelem | - | - | - | - |
| Długość siłownika | - | - | - | - |
50CPT36-01B06SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B07NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01A10NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B08SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B09NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01A10SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CP90-01B04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B05SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B03SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B07SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B08NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CP90-01-2-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B02SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
50CPT36-01B06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANELTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.