- Yuki***aka88
- 2026/05/26
50AT36-01-1-03S Specyfikacje techniczne
Grayhill Inc. - 50AT36-01-1-03S Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Grayhill Inc. - 50AT36-01-1-03S
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Grayhill, Inc. |
| Napięcie znamionowe - DC | 28 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 115 V |
| Termination Style | Solder Lug |
| Seria | 50 |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 6.45mm Dia |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba Polaków na pokład | 1 |
| Ilość Talii | 1 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Indeks Zatrzymuje się | Fixed |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| cechy | Process Sealed |
| Głębia za panelem | 18.77mm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 150mA (AC), 200mA (DC) |
| Kontakt Timing | Shorting (MBB) |
| Materiał styków | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Obwód w Talii | SP3T |
| Podstawowy numer produktu | 50AT36 |
| Kąt Rzut | 36° |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Flatted (3.17mm Dia) |
| Długość siłownika | 9.53mm |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9025 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Grayhill Inc. 50AT36-01-1-03S.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 50AT36-01-1-05S | 50AT36-01-1-07S | 50AT36-01-1-03N | 50AT36-01-1-04S |
| Producent | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Indeks Zatrzymuje się | - | - | - | - |
| Długość siłownika | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Ilość Talii | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Kontakt Timing | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kąt Rzut | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba Polaków na pokład | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obwód w Talii | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Głębia za panelem | - | - | - | - |
50AT36-01-1-05SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50ACPW_24S4GAPTEC ElectronicAC/DC CONVERTER 24V 53W
50ACPW_36S4GAPTEC ElectronicAC/DC CONVERTER 36V 52W
50AT36-01-1-06SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 6POS 150MA 115V
50AT36-01-1-08NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 8POS 150MA 115V
50AT36-01-1-04SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50AT36-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 150MA 115V
50ACPW_15S4GAPTEC ElectronicAC/DC CONVERTER 15V 51W
50AT36-01-1-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50ACPW_12S4GAPTEC ElectronicAC/DC CONVERTER 12V 50W
50AT36-01-1-05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 5POS 150MA 115V
50AT36-01-1-07NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 7POS 150MA 115V
50ACPW_48S4GAPTEC ElectronicAC/DC CONVERTER 48V 53W
50AT36-01-1-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 150MA 115V
50AT36-01-1-07SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 7POS 150MA 115V
50AT36-01-1-02SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 150MA 115V
50AFEEaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE 50AMP 690V AC TYPE TTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.