- Jess***Jones
- 2026/04/17
Zasoby projektowe
BB Series Product Spec.pdfInformacje o środowisku
GCT EMEA LTD RoHS, REACH, TSCA, CA Prop65.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.266 | $0.27 |
| 200+ | $0.106 | $21.20 |
| 500+ | $0.103 | $51.50 |
| 1000+ | $0.101 | $101.00 |
FFC2B28-04-G Specyfikacje techniczne
GCT - FFC2B28-04-G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do GCT - FFC2B28-04-G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | GCT |
| napięcie znamionowe | 30V |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | FFC2B28 |
| Smoła | 0.020" (0.50mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C |
| Liczba biegunów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Right Angle |
| Cykle krycia | 20 |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Blokowanie funkcji | Flip Lock, Backlock |
| Materiał obudowy | Thermoplastic |
| Kolor obudowy | Natural |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość nad forum | 0.039" (1.00mm) |
| Typ płaskiego typu Flex | FFC, FPC |
| cechy | Solder Retention |
| FFC, FCB Grubość | 0.30mm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 0.2A |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kontakt Wykończenie Grubość | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza / styków | Contacts, Top and Bottom |
| Typ kabla End | Tapered |
| Podstawowy numer produktu | FFC2B28 |
| siłownik Materiał | Thermoplastic |
| siłownik Kolor | Black |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak GCT FFC2B28-04-G.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FFC2B28-08-G | FFC2B28-24-G | FFC2B28-10-G | FFC2B28-14-G |
| Producent | GCT | GCT | GCT | GCT |
| Typ złącza / styków | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Blokowanie funkcji | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| siłownik Materiał | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Cykle krycia | - | - | - | - |
| Kolor obudowy | - | - | - | - |
| siłownik Kolor | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ kabla End | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Typ płaskiego typu Flex | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| FFC, FCB Grubość | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych FFC2B28-04-G PDF i dokumentację GCT dla FFC2B28-04-G - GCT.
FFC2B27-24-GGCTCONN FFC FPC 24POS 0.5MM R/A
FFC2B27-26-GGCTCONN FFC FPC 26POS 0.5MM R/A
FFC2B27-08-GGCTCONN FFC FPC 8POS 0.5MM R/A
FFC2B27-30-GGCTCONN FFC FPC 30POS 0.5MM R/A
FFC2B27-10-GGCTCONN FFC FPC 10POS 0.5MM R/A
FFC2B27-40-GGCTCONN FFC FPC 40POS 0.5MM R/A
FFC2B27-20-GGCTCONN FFC FPC 20POS 0.5MM R/ATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.