- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfUBA2024P/N1,112 Specyfikacje techniczne
NXP USA Inc. - UBA2024P/N1,112 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do NXP USA Inc. - UBA2024P/N1,112
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors |
| Napięcie - Dostawa | 11.4V ~ 13.3V |
| Rodzaj | CFL/TL Driver |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-DIP |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Częstotliwość | 40.05kHz ~ 42.68kHz |
| Ściemnianie | No |
| Obecny - Dostawa | 5 mA |
| Źródło wyjściowe / Zlewozmywak | 900mA |
| Podstawowy numer produktu | UBA2024 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak NXP USA Inc. UBA2024P/N1,112.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | UBA2024BP/N1,112 | UBA2024BT/N1118 | UBA2024T/N1,518 | UBA2024AT/N1,518 |
| Producent | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ściemnianie | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Źródło wyjściowe / Zlewozmywak | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych UBA2024P/N1,112 PDF i dokumentację NXP USA Inc. dla UBA2024P/N1,112 - NXP USA Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.