- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfMSC8144EVT800B Specyfikacje techniczne
NXP USA Inc. - MSC8144EVT800B Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do NXP USA Inc. - MSC8144EVT800B
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.00V |
| Rodzaj | SC3400 Core |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 783-FCPBGA (29x29) |
| Seria | StarCore |
| Package / Case | 783-BBGA, FCBGA |
| Pakiet | Box |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 90°C (TJ) |
| On-Chip RAM | 10.5MB |
| Pamięć nieulotna | External |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | Ethernet, I²C, SPI, TDM, UART, UTOPIA |
| Częstotliwość zegara | 800MHz |
| Podstawowy numer produktu | MSC81 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A002A1 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak NXP USA Inc. MSC8144EVT800B.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MSC8144ETVT800B | MSC8144ESVT800B | MSC8144ESVT1000B | MSC8144SVT800B |
| Producent | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Berło | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MSC8144EVT800B PDF i dokumentację NXP USA Inc. dla MSC8144EVT800B - NXP USA Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.