- Bran***Lewis
- 2026/05/11
NC7SV02L6X Specyfikacje techniczne
Fairchild Semiconductor - NC7SV02L6X Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Fairchild Semiconductor - NC7SV02L6X
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Fairchild (onsemi) |
| Napięcie - Dostawa | 0.9V ~ 3.6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 6-MicroPak |
| Seria | 7SV |
| Package / Case | 6-UFDFN |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 2 |
| Liczba obwodów | 1 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL | 3.3ns @ 3V, 30pF |
| Logic Type | NOR Gate |
| Poziom logiki wejściowej - niski | 0.7V ~ 0.8V |
| Poziom logiki wejściowej - wysoki | 1.6V ~ 2V |
| cechy | - |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | 900 nA |
| High Output, Niska - Bieżąca | 24mA, 24mA |
| Podstawowy numer produktu | 7SV02 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Fairchild Semiconductor NC7SV02L6X.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NC7SV02L6X | NC7SV05L6X | NC7SV04L6X | NC7SV00L6X |
| Producent | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Poziom logiki wejściowej - niski | - | - | - | - |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Poziom logiki wejściowej - wysoki | - | - | - | - |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
| High Output, Niska - Bieżąca | - | - | - | - |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba wejść | - | - | - | 2 |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.