- Bran***Lewis
- 2026/05/11
KSE5020S Specyfikacje techniczne
Fairchild Semiconductor - KSE5020S Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Fairchild Semiconductor - KSE5020S
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Fairchild (onsemi) |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 500 V |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | 1V @ 300mA, 1.5A |
| Typ tranzystora | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-126-3 |
| Seria | - |
| Moc - Max | 30 W |
| Package / Case | TO-225AA, TO-126-3 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Częstotliwość - Transition | 18MHz |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | 15 @ 300mA, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | 10µA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 3 A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Fairchild Semiconductor KSE5020S.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | KSE5020S | KSE5020AS | KSE700S | KSE700STU |
| Producent | onsemi | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | - | - | - | - |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ tranzystora | - | - | - | - |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | - | - | - | - |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Transition | - | - | - | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.