- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.477 | $0.48 |
| 200+ | $0.191 | $38.20 |
| 500+ | $0.184 | $92.00 |
| 1000+ | $0.181 | $181.00 |
2744065446 Specyfikacje techniczne
Fair-Rite Products Corp. - 2744065446 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Fair-Rite Products Corp. - 2744065446
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Fair-Rite Products Corp. |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.583" L x 0.276" W (14.80mm x 7.00mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba linii | 2 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja @ Częstotliwość | 255 Ohms @ 100 MHz |
| Wysokość (max) | 0.209" (5.30mm) |
| Rodzaj filtra | Signal Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - |
| Karta Grubość (mm) | - |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Fair-Rite Products Corp. 2744065446.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 2744051446 | 2744045446 | 2744065447 | 2744051447 |
| Producent | Fair-Rite Products Corp. | Fair-Rite Products Corp. | Fair-Rite Products Corp. | Fair-Rite Products Corp. |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Impedancja @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 2744065446 PDF i dokumentację Fair-Rite Products Corp. dla 2744065446 - Fair-Rite Products Corp..
2744044446Fair-Rite Products Corp.FERRITE BEAD 37 OHM 2SMD 1LN
2744041446Fair-Rite Products Corp.CMC 5A 2LN 33 OHM SMD
2744351Phoenix ContactOPTOSUB-IL-ADAPTER/OUT
2744102Phoenix ContactCONN D-SUB RCPT 9POS TERM BLK
2744089Phoenix ContactCONN D-SUB RCPT 9POS TERM BLK
2744041447LADVENTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.