- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.183 | $7.18 |
| 195+ | $2.867 | $559.07 |
| 495+ | $2.771 | $1,371.65 |
| 1005+ | $2.724 | $2,737.62 |
1SNK805736R0000 Specyfikacje techniczne
TE Connectivity ENTRELEC - 1SNK805736R0000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TE Connectivity ENTRELEC - 1SNK805736R0000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | ERNI / TE Connectivity |
| Długość taśmy | 10.5mm |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 10-24 AWG |
| Napięcie - UL | 300 V |
| Napięcie - IEC | 800 V |
| Rodzaj | Plug, Female Sockets |
| Torque - Śruba | - |
| Termination Style | Screw - Rising Cage Clamp |
| Seria | SNK, CDS |
| Śruba Rozmiar | - |
| Pozycje na poziomie | 11 |
| Wtyczka przewodu Wejście | 180° |
| Smoła | - |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 110°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 11 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Materiał Palność ocena | - |
| Wysokość izolacji | 1.550" (39.37mm) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Polyamide (PA), Nylon |
| Orientacja nagłówka | - |
| cechy | - |
| Obecny - UL | 28 A |
| Obecny - IEC | 29A |
| Kontakt Długość ogona | - |
| Kontakt z końcówką | - |
| Materiał styków | - |
| Kolor | Gray |
| Podstawowy numer produktu | 1SNK |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TE Connectivity ENTRELEC 1SNK805736R0000.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1SNK805735R0000 | 1SNK805737R0000 | 1SNK805739R0000 | 1SNK805730R0000 |
| Producent | TE Connectivity ENTRELEC | TE Connectivity ENTRELEC | TE Connectivity ENTRELEC | TE Connectivity ENTRELEC |
| Długość taśmy | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecny - IEC | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Napięcie - IEC | - | - | - | - |
| Kontakt Długość ogona | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - | - | - | - |
| Napięcie - UL | - | - | - | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - | - | - | - |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Śruba Rozmiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Wtyczka przewodu Wejście | - | - | - | - |
| Obecny - UL | - | - | - | - |
| Kontakt z końcówką | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Orientacja nagłówka | - | - | - | - |
1SNK805740R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805741R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805729R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805727R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805743R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805742R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805739R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805738R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805737R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLE
1SNK805728R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK PLUGGABLETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.