- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
B82799C0/S0 Series.pdfPCN przestarzałe/ eol
B82799 07/Aug/2015.pdfOpakowanie PCN
Multiple Devices Outer Pack 30/Sep/2016.pdfInformacje o środowisku
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfB82799C224N1 Specyfikacje techniczne
EPCOS - TDK Electronics - B82799C224N1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do EPCOS - TDK Electronics - B82799C224N1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | EPCOS (TDK) |
| Napięcie znamionowe - DC | 80V |
| Napięcie znamionowe - AC | 42V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seria | B82799 |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | Horizontal, 4 L-Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | 220 µH @ 100 kHz |
| Wysokość (max) | 0.126" (3.20mm) |
| Rodzaj filtra | Signal Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 200mOhm (Typ) |
| Karta Grubość (mm) | 200mA |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak EPCOS - TDK Electronics B82799C224N1.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | B82799C223N1 | B82799C104N1 | B82799C474N1 | B82799S223N1 |
| Producent | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych B82799C224N1 PDF i dokumentację EPCOS - TDK Electronics dla B82799C224N1 - EPCOS - TDK Electronics.
B82799C105N1EPCOS - TDK ElectronicsCOMMON MODE CHOKE 1MH SMD
B82799C334N1EPCOS - TDK ElectronicsCMC 330UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
B82796C513N201EPCOS - TDK ElectronicsCMC 51UH 800MA 2LN TH
B82799C223N1EPCOS - TDK ElectronicsCMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
B82796C475N265EPCOS - TDK ElectronicsCMC 4.7MH 400MA 2LN TH
B82799C253N1EPCOS - TDK ElectronicsCMC SMD
B82796S513N201EPCOS - TDK ElectronicsCMC 51UH 800MA 2LN TH
B82799C333N1EPCOS - TDK ElectronicsCMC 33UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
B82799C474B1EPCOS - TDK ElectronicsCMC SMD
B82799S 513N 1Z97EPCOS (TDK)
B82796C502N201EPCOS - TDK ElectronicsCMC 5UH 1.2A 2LN TH
B82799C513N1EPCOS - TDK ElectronicsCMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
B82796S253N201EPCOS - TDK ElectronicsCMC 25UH 800MA 2LN THTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.