- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.031 | $3.03 |
| 200+ | $1.21 | $242.00 |
| 600+ | $1.17 | $702.00 |
| 1200+ | $1.15 | $1,380.00 |
B82722A2202N002 Specyfikacje techniczne
EPCOS - TDK Electronics - B82722A2202N002 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do EPCOS - TDK Electronics - B82722A2202N002
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | EPCOS (TDK) |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 250V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.894' L x 0.878' W (22.70mm x 22.30mm) |
| Seria | B82722 |
| oceny | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | 3.3 mH @ 10 kHz |
| Wysokość (max) | 0.555' (14.10mm) |
| Rodzaj filtra | Power Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 133mOhm (Typ) |
| Karta Grubość (mm) | 2A |
| Agencja zatwierdzająca | ENEC, UR, VDE |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak EPCOS - TDK Electronics B82722A2202N002.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | B82722A2202N020 | B82722A2202N001 | B82722A2302N001 | B82722A2102N020 |
| Producent | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych B82722A2202N002 PDF i dokumentację EPCOS - TDK Electronics dla B82722A2202N002 - EPCOS - TDK Electronics.
B82722A2102NEPCOS (TDK)
B82722-A2102-N1EPCOS (TDK)
B82722-J2302-N1SiemensIGBT ModuleTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.