- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
127-(F)-P10, T12-H Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $39.743 | $39.74 |
127-P10-H-KF-050022-6A Specyfikacje techniczne
E-T-A - 127-P10-H-KF-050022-6A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do E-T-A - 127-P10-H-KF-050022-6A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | E-T-A |
| Napięcie znamionowe - DC | 50 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 250 V |
| Seria | 127 |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba Polaków | 1 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie | None |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 6A |
| Rodzaj Breaker | Thermal |
| Agencja zatwierdzająca | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Push to Reset |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak E-T-A 127-P10-H-KF-050022-6A.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 127-P10-H-KF-050022-25A | 127-P10-H-KF-050022-1A | 127-P10-H-KF-050022-3A | 127-P10-H-KF-050022-15A |
| Producent | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Oświetlenie | - | - | - | - |
| Rodzaj Breaker | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Liczba Polaków | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych 127-P10-H-KF-050022-6A PDF i dokumentację E-T-A dla 127-P10-H-KF-050022-6A - E-T-A.
127-P10-H-KF-050022-1AE-T-ACIR BRKR THRM 1A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-25AE-T-ACIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-3AE-T-ACIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-15AE-T-ACIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-5AE-T-ACIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-1AE-T-ACIR BRKR THRM 1A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-8AE-T-ACIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-12AE-T-ACIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-2AE-T-ACIR BRKR THRM 2A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-2AE-T-ACIR BRKR THRM 2A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-30AE-T-ACIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-15AE-T-ACIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-2.5AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-P10-H-KF-30AE-T-ACIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-25AE-T-ACIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.