- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
MCx0402,0603,0805,1206 AT (M) Precision.pdfMontaż/pochodzenie PCN
MC_ AT – ,TNPW e3 0402,0603 13/Dec/2016.pdfArkusz danych HTML
MCx0402, 0603, MCU, 1206 AT (M) Professional.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.047 | $0.05 |
MCT0603MD4992DP500 Specyfikacje techniczne
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MCT0603MD4992DP500 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MCT0603MD4992DP500
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Draloric/Vishay |
| Tolerancja | ±0.5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0603 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Seria | MCT AT - Professional |
| Tryb panel | 49.9 kOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.1W, 1/10W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| cechy | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | MCT0603 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MCT0603MD4992DP500.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MCT0603MD4999DP500 | MCT0603MD4990DP500 | MCT0603MD4991DP500 | MCT0603MD4759DP500 |
| Producent | Vishay Dale | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| oceny | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Moc (W) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MCT0603MD4992DP500 PDF i dokumentację Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dla MCT0603MD4992DP500 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.