- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusz danych HTML
MKP416-420 (BFC2_416-420) Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.499 | $1.50 |
BFC241631304 Specyfikacje techniczne
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC241631304 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC241631304
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Draloric/Vishay |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - |
| Tolerancja | - |
| Zakończenie | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar | 0.689' L x 0.394' W (17.50mm x 10.00mm) |
| Seria | MKP416 |
| oceny | - |
| Package / Case | Radial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Główny odstęp | 0.591' (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.650' (16.50mm) |
| cechy | Long Life |
| Materiał dielektryka | Polypropylene (PP), Metallized |
| Aplikacje | High Frequency, Switching |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC241631304.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BFC241631604 | BFC241631504 | BFC241631804 | BFC241631004 |
| Producent | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Materiał dielektryka | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych BFC241631304 PDF i dokumentację Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dla BFC241631304 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
BFC241631204Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.12UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241633603Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.036UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241633903Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.039UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241632204Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241632004Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.2UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241631104Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.11UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241632704Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241631004Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241632404Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.24UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241631804Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.18UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241631504Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.15UF 5% 63VDC RADIAL
BFC241631604Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.16UF 5% 63VDC RADIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.