- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
ZLLS500.pdfInformacje o środowisku
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Additional Wafer Back Grinding 04/Jan/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.27 | $1.35 |
| 50+ | $0.221 | $11.05 |
| 150+ | $0.201 | $30.15 |
| 500+ | $0.175 | $87.50 |
| 3000+ | $0.164 | $492.00 |
| 6000+ | $0.156 | $936.00 |
ZLLS500TA Specyfikacje techniczne
Diodes Incorporated - ZLLS500TA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Diodes Incorporated - ZLLS500TA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Diodes Incorporated |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 530 mV @ 500 mA |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 40 V |
| Technologia | Schottky |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-3 |
| Prędkość | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Seria | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | 3 ns |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura pracy - złącze | 150°C (Max) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 10 µA @ 30 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | 700mA |
| Pojemność @ VR F | 16pF @ 30V, 1MHz |
| Podstawowy numer produktu | ZLLS500 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Diodes Incorporated ZLLS500TA.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ZLLS500QTA | ZLLS500TA-50 | ZLLS500TA-79 | ZLLS400TA |
| Producent | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Technologia | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Temperatura pracy - złącze | - | - | - | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | - | - | - | - |
| Pojemność @ VR F | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych ZLLS500TA PDF i dokumentację Diodes Incorporated dla ZLLS500TA - Diodes Incorporated.
ZLLS3S50TADiodes Incorporated
ZLLS410TCDiodes IncorporatedDIODE SCHOTTKY 10V 750MA SOD323
ZLLS400-7Diodes Incorporated
ZLLS410-7Diodes Incorporated
ZLLS500TC(ZLLS500TA)Diodes Incorporated
ZLLS350SUNMATETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.