- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MBRB1530CT-1545CT.pdfMBRB1535CT-T Specyfikacje techniczne
Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Diodes Incorporated |
| Napięcie - Szczyt Rewers (Max) | Schottky |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 1 Pair Common Cathode |
| Napięcie - Podział | TO-263AB (D²PAK) |
| Prędkość | 15A |
| Seria | - |
| Stan RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Polaryzacja | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Inne nazwy | MBRB1535CTT |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Temperatura pracy - złącze | 30ns |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Numer części producenta | MBRB1535CT-T |
| Rozszerzony opis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diode Configuration | 100µA @ 35V |
| Opis | DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 700mV @ 7.5A |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) | 35V |
| Pojemność @ VR F | -65°C ~ 150°C |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowe zwolnienie / Zgodność z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Diodes Incorporated MBRB1535CT-T.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MBRB1535CT-TP | MBRB1535CT-E3/45 | MBRB1530CT-TP | MBRB1535CT-E3/81 |
| Producent | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Diode Configuration | - | - | - | - |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | - | - | - | - |
| Temperatura pracy - złącze | - | - | - | - |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Napięcie - Szczyt Rewers (Max) | - | - | - | - |
| Numer części producenta | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pojemność @ VR F | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | - | - | - | - |
| Stan RoHS | - | - | - | - |
| Rozszerzony opis | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Opis | - | - | - | - |
| Napięcie - Podział | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) | - | - | - | - |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MBRB1535CT-T PDF i dokumentację Diodes Incorporated dla MBRB1535CT-T - Diodes Incorporated.
MBRB1535CT-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1530CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CT/81Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CTHE3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-BP-MSMicro Commercial Components (MCC)
MBRB1535CTPBFIR/VISHAY
MBRB1535CT MOSIR/VISHAYTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.