- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
BZX84C2V4 - BZX84C51.pdfInformacje o środowisku
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 10+ | $0.035 | $0.35 |
| 100+ | $0.029 | $2.90 |
| 300+ | $0.025 | $7.50 |
| 3000+ | $0.023 | $69.00 |
| 6000+ | $0.021 | $126.00 |
| 9000+ | $0.02 | $180.00 |
BZX84C12Q-7-F Specyfikacje techniczne
Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Diodes Incorporated |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 12 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 900 mV @ 10 mA |
| Tolerancja | ±5.42% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-3 |
| Seria | Automotive, AEC-Q101 |
| Moc - Max | 300 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 25 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 100 nA @ 8 V |
| Podstawowy numer produktu | BZX84 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Diodes Incorporated BZX84C12Q-7-F.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BZX84C12T-7-F | BZX84C12Q-13-F | BZX84C12HE3-TP | BZX84C12VLFHT116 |
| Producent | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Micro Commercial Co | Rohm Semiconductor |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych BZX84C12Q-7-F PDF i dokumentację Diodes Incorporated dla BZX84C12Q-7-F - Diodes Incorporated.
BZX84C12HE3-TPMicro Commercial Co350MW ZENER SOT-23
BZX84C12VSTMicroelectronics
BZX84C12TYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single SOTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.