- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.461 | $7.46 |
RNC50H1372BSRSL31 Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - RNC50H1372BSRSL31 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - RNC50H1372BSRSL31
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) |
| Seria | Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 |
| Tryb panel | 13.7 kOhms |
| Moc (W) | 0.1W, 1/10W |
| Package / Case | Axial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Współczynnik awaryjności | S (0.001%) |
| Kompozycja | Metal Film |
| Podstawowy numer produktu | RNC50 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale RNC50H1372BSRSL31.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RNC50H1372BSRE631 | RNC50H1372BSRE531 | RNC50H1372FSBSL31 | RNC50H1372BSRE731 |
| Producent | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
RNC50H1372BSRE631Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372FSBSL31Vishay DaleRES 13.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE8Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372FSB1431Vishay DaleRES 13.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE7Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE531Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE831Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE731Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372FSR3831Vishay DaleRES 13.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE5Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.