- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.532 | $0.53 |
RLR07C10R0GRRE5 Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - RLR07C10R0GRRE5 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - RLR07C10R0GRRE5
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±2% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| Tryb panel | 10 Ohms |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | Axial |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Współczynnik awaryjności | R (0.01%) |
| Kompozycja | Metal Film |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale RLR07C10R0GRRE5.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | RLR07C10R0GRRE5 | ACT94MB98SD-6149 |
| Producent | Vishay Dale | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial | - |
| Package / Case | Axial | - |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C | -65°C ~ 200°C |
| Tolerancja | ±2% | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W | - |
| cechy | Military, Moisture Resistant, Weldable | - |
| Współczynnik awaryjności | R (0.01%) | - |
| Tryb panel | 10 Ohms | - |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C | - |
| Liczba zakończeń | 2 | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) | - |
| Kompozycja | Metal Film | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.