- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
ERL (Military RLR).pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.801 | $0.80 |
RLR05C1622FRRE8 Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - RLR05C1622FRRE8 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - RLR05C1622FRRE8
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) |
| Seria | Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 |
| Tryb panel | 16.2 kOhms |
| Moc (W) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | Axial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Współczynnik awaryjności | R (0.01%) |
| Kompozycja | Metal Film |
| Podstawowy numer produktu | RLR05 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale RLR05C1622FRRE8.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RLR05C1622FRRE7 | RLR05C1622FRRE5 | RLR05C1622FPRE819 | RLR05C1622FRRE6 |
| Producent | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych RLR05C1622FRRE8 PDF i dokumentację Vishay Dale dla RLR05C1622FRRE8 - Vishay Dale.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.