- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfArkusz danych HTML
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.052 | $0.05 |
CRCW25121K80JNEH Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - CRCW25121K80JNEH Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - CRCW25121K80JNEH
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±200ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 2512 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Seria | CRCW |
| Tryb panel | 1.8 kOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 1W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |
| Podstawowy numer produktu | CRCW2512 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale CRCW25121K80JNEH.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CRCW25121K80JNEGHP | CRCW25121K80JNEHHP | CRCW25121K80JNEG | CRCW25121K80JNTG |
| Producent | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tryb panel | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CRCW25121K80JNEH PDF i dokumentację Vishay Dale dla CRCW25121K80JNEH - Vishay Dale.
CRCW25121K80JNEHHPVishay DaleCRCW2512-HP 200 1K8 5% E82 E3
CRCW25121K78FHEGPVishay DaleRES SMD 1.78K OHM 1% 1W 2512Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.