- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.60 | $9.60 |
DT024B-190-V-USBC Specyfikacje techniczne
AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-V-USBC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-V-USBC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Napięcie - Wyjście | 19V |
| Napięcie - Wejście | 100 ~ 240 VAC |
| Seria | DT024B (24W) |
| Moc (W) | 24 W |
| Pakiet | Case |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Złącze wyjściowe | USB C |
| Typ wejścia | IEC 320-C14 |
| Formularz | Desktop |
| Wydajność | Level VI |
| Obecny - Wyjście (Max) | 1.3A |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak AUTEC POWER SYSTEMS DT024B-190-V-USBC.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DT024B-190-V-USB-M | DT024B-190-V-MUSB | DT024B-190-V-USB | DT024B-190-V-SUSB |
| Producent | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Typ wejścia | - | - | - | Differential |
| Napięcie - Wyjście | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Złącze wyjściowe | - | - | - | - |
| Formularz | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
DT024B-190-V-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-3AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-3AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-2AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24WTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.