- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.60 | $9.60 |
DT024B-190-U-2 Specyfikacje techniczne
AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-U-2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-U-2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Napięcie - Wyjście | 19V |
| Napięcie - Wejście | 100 ~ 240 VAC |
| Seria | DT024B (24W) |
| Moc (W) | 24 W |
| Pakiet | Case |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Złącze wyjściowe | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. |
| Typ wejścia | IEC 320-C8 |
| Formularz | Desktop |
| Wydajność | Level VI |
| Obecny - Wyjście (Max) | 1.3A |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak AUTEC POWER SYSTEMS DT024B-190-U-2.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DT024B-190-U-8 | DT024B-190-S-USB-M | DT024B-190-U-7 | DT024B-190-U-USB-M |
| Producent | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście | - | - | - | - |
| Typ wejścia | - | - | - | Differential |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Złącze wyjściowe | - | - | - | - |
| Formularz | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
DT024B-190-S-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-3AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-USBCAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-S-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24WTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.