- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.618 | $1.62 |
| 200+ | $0.626 | $125.20 |
| 500+ | $0.604 | $302.00 |
| 1000+ | $0.594 | $594.00 |
DG411EJ Specyfikacje techniczne
Harris Corporation - DG411EJ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Harris Corporation - DG411EJ
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Harris Corporation |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +) | 15V |
| Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±) | ±15V |
| Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.) | 145ns, 145ns |
| Przełącznik | SPST |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-PDIP |
| Seria | - |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Oporność na terenie (maks.) | 35Ohm |
| Liczba obwodów | 4 |
| Obwód multipleksera / demultipleksera | 1:1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.) | 250pA |
| Przesłuchy | -85dB @ 1MHz |
| Wtrysk ładowania | 5pC |
| Dopasowanie kanału do kanału (& delta; Ron) | - |
| Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)) | 9pF, 9pF |
| 3dB Pasmo | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Harris Corporation DG411EJ.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DG411EUE+ | DG411FEUE+ | DG411DY-T1-E3 | DG411FDJ+ |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Vishay Siliconix | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Oporność na terenie (maks.) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Przesłuchy | - | - | - | - |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.) | - | - | - | - |
| Dopasowanie kanału do kanału (& delta; Ron) | - | - | - | - |
| Przełącznik | - | - | - | - |
| Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.) | - | - | - | - |
| Obwód multipleksera / demultipleksera | - | - | - | - |
| 3dB Pasmo | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +) | - | - | - | - |
| Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±) | - | - | - | - |
| Wtrysk ładowania | - | - | - | - |
| Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)) | - | - | - | - |
DG411FDJ+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
DG411EUE+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTEGRATED CIRCUITTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.