- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $15.91 | $15.91 |
MB90F394HPMT-G-N1E1 Specyfikacje techniczne
Cypress Semiconductor - MB90F394HPMT-G-N1E1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cypress Semiconductor - MB90F394HPMT-G-N1E1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 120-LQFP (16x16) |
| Prędkość | 24MHz |
| Seria | F²MC-16LX MB90390 |
| Wielkość pamięci RAM | 10K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 384KB (384K x 8) |
| Peryferia | POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 120-LQFP |
| Inne nazwy | CY90F394HPMT-G-N1E1 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | External |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 96 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 25 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | F²MC-16LX F²MC-16LX MB90390 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 384KB (384K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16) |
| Konwertery danych | A/D 15x8/10b |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit |
| Core Processor | F²MC-16LX |
| Łączność | CANbus, LINbus, SCI, Serial I/O, UART/USART |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cypress Semiconductor MB90F394HPMT-G-N1E1.
| Atrybut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | MB90F394HPMT-G-N1E1 | 704.731.1 |
| Producent | Cypress Semiconductor | EAO |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit | - |
| szczegółowy opis | F²MC-16LX F²MC-16LX MB90390 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 384KB (384K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16) | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant | - |
| Wielkość pamięci RAM | 10K x 8 | - |
| Łączność | CANbus, LINbus, SCI, Serial I/O, UART/USART | - |
| Inne nazwy | CY90F394HPMT-G-N1E1 | - |
| Package / Case | 120-LQFP | - |
| Prędkość | 24MHz | - |
| Typ pamięci programu | FLASH | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 120-LQFP (16x16) | - |
| Opakowania | Tray | - |
| Liczba I / O | 96 | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) | - |
| Rozmiar EEPROM | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3.5 V ~ 5.5 V | - |
| Peryferia | POR, PWM, WDT | - |
| Core Processor | F²MC-16LX | - |
| Konwertery danych | A/D 15x8/10b | - |
| Rozmiar pamięci programu | 384KB (384K x 8) | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) | - |
| Seria | F²MC-16LX MB90390 | 04 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 25 Weeks | - |
| Typ oscylatora | External | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.