- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.544 | $1.54 |
| 200+ | $0.598 | $119.60 |
| 500+ | $0.576 | $288.00 |
| 1000+ | $0.567 | $567.00 |
BTS141E3045ANTMA1 Specyfikacje techniczne
Infineon Technologies - BTS141E3045ANTMA1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Infineon Technologies - BTS141E3045ANTMA1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Infineon Technologies |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napięcie - Obciążenie | 60V |
| Typ przełącznika | General Purpose |
| Dostawca urządzeń Pakiet | PG-TO220-3-5 |
| Seria | - |
| Rds On (Typ) | 25mOhm |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pakiet | Bulk |
| Typ wyjścia | N-Channel |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Konfiguracja wyjściowa | Low Side |
| temperatura robocza | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | On/Off |
| Typ wejścia | Non-Inverting |
| cechy | Auto Restart, Slew Rate Controlled |
| Ochrona usterek | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Obecny - Wyjście (Max) | 12A |
| Podstawowy numer produktu | BTS141 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Infineon Technologies BTS141E3045ANTMA1.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BTS141E3064NKSA1 | BTS141 E3045A | BTS141NKSA1 | BTS142DAKSA1 |
| Producent | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Napięcie - Obciążenie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Typ wejścia | - | - | - | Differential |
| Rds On (Typ) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ochrona usterek | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Berło | - | - | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ przełącznika | - | - | - | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
BTS140AEssentra ComponentsHEX STANDOFF #6-32 BRASS 1-1/4"
BTS141 E3045Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS142D MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141TC BTS141 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141TCCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS1420Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS142DCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141E3045ACypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141BLSA1INFINEONTECHTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.