- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
0603HP Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.148 | $0.15 |
| 200+ | $0.059 | $11.80 |
| 500+ | $0.057 | $28.50 |
| 1000+ | $0.056 | $56.00 |
0603HP-4N7EHTS Specyfikacje techniczne
Delta Electronics/Components - 0603HP-4N7EHTS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Delta Electronics/Components - 0603HP-4N7EHTS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cyntec / Delta Electronics |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±3% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0603 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.055" L x 0.045" W (1.40mm x 1.15mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | 0603HP |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 26 @ 250MHz |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ceramic |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 250 MHz |
| Indukcyjność | 4.7 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 7.9GHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 100mOhm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1.1 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| Podstawowy numer produktu | 0603HP |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Delta Electronics/Components 0603HP-4N7EHTS.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0603HP-4N3EHTS | 0603HP-4N7EKTS | 0603HP-4N7EDTS | 0603HP-4N7ECTS |
| Producent | Delta Electronics/Components | Delta Electronics/Components | Delta Electronics/Components | Delta Electronics/Components |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 0603HP-4N7EHTS PDF i dokumentację Delta Electronics/Components dla 0603HP-4N7EHTS - Delta Electronics/Components.
0603HP-4N3ECTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.3NH 1.3A 80 MOHM SMD
0603HP-4N7EDTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.7NH 1.1A 100MOHM SMD
0603HP-560EGTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 56NH 610MA 300MOHM SMD
0603HP-510EGTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 51NH 660MA 280MOHM SMD
0603HP-51NXGLWCOILCRAFT
0603HP-4N3EDTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.3NH 1.3A 80 MOHM SMD
0603HP-4N7XJLWCOILCRAFT
0603HP-4N7ECTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.7NH 1.1A 100MOHM SMD
0603HP-47NXGLWCOILCRAFT
0603HP-4N3XGLWCOILCRAFT
0603HP-4N7EKTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.7NH 1.1A 100MOHM SMD
0603HP-4N3EHTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.3NH 1.3A 80 MOHM SMD
0603HP-4N3EKTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.3NH 1.3A 80 MOHM SMD
0603HP-4N7XGLWCOILCRAFT
0603HP-510EJTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 51NH 660MA 280MOHM SMD
0603HP-4N3EJTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.3NH 1.3A 80 MOHM SMD
0603HP-510EKTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 51NH 660MA 280MOHM SMD
0603HP-4N7EJTSDelta Electronics/ComponentsFIXED IND 4.7NH 1.1A 100MOHM SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.