- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.905 | $9.91 |
| 218+ | $3.952 | $861.54 |
| 545+ | $3.821 | $2,082.45 |
| 981+ | $3.755 | $3,683.66 |
9290-05-00 Specyfikacje techniczne
Coto Technology - 9290-05-00 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Coto Technology - 9290-05-00
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Coto Technology |
| Termination Style | Gull Wing |
| przełączanie napięcia | 200VAC, 200VDC - Max |
| Seria | 9290 |
| Czas Release | 0.1 ms |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -20°C ~ 85°C |
| Czas zadziałania | 0.4 ms |
| Musi zwolnić napięcie | 0.4 VDC |
| Musi obsługiwać napięcie | 3.75 VDC |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| cechy | Magnetic Shield |
| Kontakt Ocena (prąd stały) | 500 mA |
| Materiał styków | - |
| Formularz kontaktowy | SPST-NO (1 Form A) |
| Napięcie cewki | 5VDC |
| Coil Type | Non Latching |
| Coil Resistance | 160 Ohms |
| cewka zasilania | - |
| Aktualny Coil | 31.3 mA |
| Podstawowy numer produktu | 9290 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0030 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Coto Technology 9290-05-00.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 9290-05-00TR | 9290-05-20TR | 9290-05-20 | 9290-12-00 |
| Producent | Coto Technology | Coto Technology | Coto Technology | Coto Technology |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napięcie cewki | - | - | - | - |
| przełączanie napięcia | - | - | - | - |
| Coil Type | - | - | - | - |
| Musi obsługiwać napięcie | - | - | - | - |
| Kontakt Ocena (prąd stały) | - | - | - | - |
| Czas Release | - | - | - | - |
| Czas zadziałania | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Formularz kontaktowy | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Coil Resistance | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| cewka zasilania | - | - | - | - |
| Aktualny Coil | - | - | - | - |
| Musi zwolnić napięcie | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych 9290-05-00 PDF i dokumentację Coto Technology dla 9290-05-00 - Coto Technology.
929004-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SOCKET 20-22AWG CRIMP GOLD
9290-12-20Coto TechnologyRELAY RF SPST-NO 500MA 12V
9290-05-20TRCoto TechnologyRELAY RF SPST-NO 500MA 5V
9290.7Conta-Clip, Inc.TERMINAL MARKER/POCKET-MAXICARD
9290-12-20TRCoto TechnologyRELAY RF SPST-NO 500MA 12V
9290-05-20Coto TechnologyRELAY RF SPST-NO 500MA 5V
929-4804Eisele ConnectorsScrew-in connector,M7,6/4" STAIN
929-4604Eisele ConnectorsScrew-in connector,M6,6/4" STAIN
929-4863Eisele ConnectorsScrew-in connector,M7,1/4" STAIN
929-4806Eisele ConnectorsScrew-in connector, M7, 8/6 STAI
929-5006Eisele ConnectorsScrew-in connector,M5,8/6
929-4202Eisele ConnectorsScrew-in connector,M3,4/2
929-5004Eisele ConnectorsScrew-in connector,M5,6/4
929-5002Eisele ConnectorsScrew-in connector,M5,4/2Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.