- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.544 | $0.54 |
| 200+ | $0.218 | $43.60 |
| 500+ | $0.21 | $105.00 |
| 1000+ | $0.206 | $206.00 |
EM503502 Specyfikacje techniczne
Eaton - Electronics Division - EM503502 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Eaton - Electronics Division - EM503502
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Coiltronics (Eaton) |
| Długość taśmy | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 0.25-1.5mm² |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 16-24 AWG |
| Napięcie - UL | 300 V |
| Rodzaj | Plug for Unshrouded Header |
| Torque - Śruba | 0.34 Nm (3.0 Lb-In) |
| Termination Style | Screw |
| Seria | Euro-Mag EM5035 |
| Śruba Rozmiar | M2.6 |
| Pozycje na poziomie | 2 |
| Wtyczka przewodu Wejście | 90° |
| Smoła | 0.197" (5.00mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wysokość izolacji | 0.492" (12.50mm) |
| Stopień ochrony | - |
| Materiał obudowy | Thermoplastic |
| Orientacja nagłówka | - |
| cechy | Interlocking (Side) |
| Obecny - UL | 10 A |
| Obecny - IEC | - |
| Kontakt Długość ogona | - |
| Kontakt z końcówką | Tin |
| Materiał styków | Brass |
| Kolor | Black |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Eaton - Electronics Division EM503502.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EM503505 | EM503506 | EM503504 | EM503508 |
| Producent | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Wtyczka przewodu Wejście | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kolor | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Orientacja nagłówka | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Obecny - UL | - | - | - | - |
| Kontakt Długość ogona | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - | - | - | - |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Długość taśmy | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Napięcie - UL | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Obecny - IEC | - | - | - | - |
| Śruba Rozmiar | - | - | - | - |
| Kontakt z końcówką | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - | - | - | - |
EM502522Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 22 POLE
EM5030CSMC
EM503508Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 08 POLE
EM503509Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 09 POLE
EM502521Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 21 POLE
EM503510Eaton - Electronics DivisionTERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM
EM502519Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 19 POLE
EM503503Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 03 POLE
EM503506Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 06 POLE
EM503504Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 04 POLE
EM503505Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 05 POLE
EM503511Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 11 POLE
EM502515Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 15 POLE
EM503507Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 07 POLE
EM502523Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 23 POLE
EM502517Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 17 POLE
EM502520Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 20 POLETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.