- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.407 | $0.41 |
| 200+ | $0.157 | $31.40 |
| 500+ | $0.152 | $76.00 |
| 990+ | $0.15 | $148.50 |
ECMT1V2017H-600-R Specyfikacje techniczne
Eaton - Electronics Division - ECMT1V2017H-600-R Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Eaton - Electronics Division - ECMT1V2017H-600-R
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Coiltronics (Eaton) |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 250V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.768" L x 0.768" W (19.50mm x 19.50mm) |
| Seria | ECMT1V20 |
| oceny | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | 60 mH @ 1 kHz |
| Wysokość (max) | 0.669" (17.00mm) |
| Rodzaj filtra | Power Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 2.1Ohm |
| Karta Grubość (mm) | 400mA |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Eaton - Electronics Division ECMT1V2017H-600-R.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ECMT1V2017H-300-R | ECMT1V2017H-200-R | ECMT1V2017H-2R0-R | ECMT1V1717S-600-R |
| Producent | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| oceny | - | - | - | - |
| Indukcyjność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba linii | - | - | - | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.